Autoliising – uus auto kiirelt ja mugavalt

Kõige soodsam autoliising. Kas leidsite oma unistuste auto?

Pangast kasutatud auto liisingu taotlemisel võib tekkida olukord, kus liisingut teile ei pakuta või intress on liiga kõrge. Soodne variant on siin – taotle liising otse internetis!

autoliising
Esita autoliisingu taotlus Liisingukalkulaator Tingimused

Olenevalt auto mudelist ja tootmisaastast võid saada autoliisingut kuni 90% auto väärtusest. Kui auto väärtus on 10 000€, siis on maksimaalne liisingusumma 9000€. Autoliisingut võib saada perioodiks 3 kuud kuni 5 aastat.

Autoliisingu eelised:

  • Laenud internetist
  • Saa laenu kuni 90% auto hinnast
  • Lepingu vormistamine ühe tunniga
  • Ennetähtaegne tagastamine tasuta
  • Makseperiood kuni 6 aastat

Autoliisingu taotlemine

Autoliisingu taotlus vaadatakse üle 30 minutiga ja positiivse vastuse korral sõmitakse leping juba ühe tunni jooksul. Raha kantakse sinu kontole juba samal päeval. Liisinguga auto ostmisel peab olema vähemalt kolmeks kuuks liikluskindlustus. Liisingusummas alla 5000€ ei ole Kasko kindlustus kohustuslik.

Sa ei pea esitama dokumente oma kuusissetuleku kohta – liisingusumma määramisel on peamine kriteerium auto väärtus. Autoliisingut on võimalik taodelda ka siis, kui sul on juba muud liisingud või laenud. Liisingu vormistamiseks on vaja passi või ID-kaarti ja auto tehnilise passi koopiat.

Autoliisingut on võimalik saada ka siis, kui on eelnevad laenukohustused mõnes kiirlaenufirmas, pangas või muus finantsasutuses.


Tutvu finantsteenuse tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.
Mogo.ee – Laen 32 kuuks summas 3500 eurot, fikseeritud intressimäär 39%, krediidi kulukuse määr 53,20%, lepingutasu 175 eurot (lisandub laenusummale), tagasimaksete summa ja kogusumma 5966 eurot. Tegevusloa nr FFA000104. Tutvu finantsteenuse tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.