Mobiiltelefon järelmaksuga – üle keskmise kallis lõbu

Mobiiltelefoni ostmine järelmaksuga on saanud iseenesestmõistetavaks viisiks endale igapäevase nutikaaslase soetamiseks, kuid pahatihti ei pööra inimesed tähelepanu sellele, et kohati tuleb sel juhul välja käia lausa teise telefoni hind. Refereeritud artikli täistekst Postimees.ee veebilehel

Eestis tegevusloa alusel tegutsevad krediidiandjad

Alates 21. märtsist 2016 on Eestis tegutsevad krediidiandjad allutatud Finantsinspektsiooni järelevalve alla ning teenusepakkujad peavad omama kas krediidiasutuse või krediidiandja ja -vahendaja tegevusluba. Ilma tegevusloata laenude väljastamine ja vahendamine ei ole lubatud.

Kui palju peaks teenima, et laenu saada?

Koduportaalilt soovis abi lugeja, kes plaanib perega osta kolmetoalist, umbes 65m2 korterit Tallinnas, mille hind jääks enam-vähem Tallinna korterite keskmise müügihinna, 1545 euro piiresse. “Kui palju peaksin teenima, et kodulaenu saada ja eluga pärast ostu ka toime tulla?” päris lugeja.

Eesti kapitalil põhinev krediidiasutus laiendab haaret

Vastupidiselt suurpankadele, mis oma kontorivõrku koomale tõmbavad, on väiksemad krediidiasutused pööranud üha rohkem tähelepanu enese nähtavaks tegemisele ja klientidega suhtlemisele. Eesti kapitalil põhinev ettevõte Placet Group OÜ avas nädala alguses Tallinna kesklinnas kaasaegse teenindussaali.

Sihtlaen aitab elujärge parandada

Kuna pangast laenu küsimine seondub klientidele sageli tülika ja pika asjaajamisega, aga muud laenuandjad küsivad ebamõistlikult kõrget intressi, jätavad paljud inimesed sageli laenu võtmata, jäädes niimoodi ilma võimalusest juba täna elada täisväärtuslikku elu. Krediidipanga uue toote Sihtlaenu eelisteks muude laenutoodete ees on laenuraha paindlikud kasutusvõimalused ning viivituseta vastuse saamine oma laenutaotlusele kas internetist või Krediidipanga […]